Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym

Protokół z rozstrzygnięcia Gminnego Konkursu Plastycznego ANIOŁY, GWIAZDY, SZOPKI i STROIKI

Utworzono dnia 15.01.2020

Protokół z rozstrzygnięcia Gminnego Konkursu Plastycznego ANIOŁY, GWIAZDY, SZOPKI i STROIKI Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym, 27 grudnia 2019 roku

W grudniu 2019 roku Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym ogłosił po raz dziewiąty Konkurs Plastyczny ANIOŁY, GWIAZDY, SZOPKI i STROIKI , który był adresowany do przedszkolaków, uczniów klas I-III i IV-VIII szkoły podstawowej oraz osób dorosłych. Celem konkursu jest: kształtowanie postawy wrażliwości w życiu człowieka, plastyczna prezentacja treści związanej z tematyką bożonarodzeniową, umożliwienie dzieciom, młodzieży i osobom dorosłym zaprezentowania swojego talentu artystycznego. Na konkurs wpłynęło 30 prac od dzieci po obejrzeniu których komisja konkursowa w składzie Magdalena Ciosek, Sławomir Nowak przyznała:

NAGRODA SPECJALNA

  1. Julia Skórka - Szkoła Podstawowa w Olbięcinie, lat 11

NAGRODA GŁÓWNA

  1. Lena Cieślik, kl. I
  2. Julia Partyka - Szkoła Podstawowa w Rzeczycy Ziemiańskiej, lat 12
  3. Wiktor Brankiewicz - Szkoła Podstawowa w Trzydniku Dużym, kl. V
  4. Aleksandra Patkowska - Publiczne Przedszkole w Olbięcinie, lat 5
  5. Patrycja Ćwikła - Szkoła Podstawowa w Olbięcinie, lat 9
  6. Karolina Wojtan - Publiczne Przedszkole w Olbięcinie, lat 6
  7. Sebastian Zawół - Szkoła Podstawowa w Łychowie Gościeradowskim, lat 10
  8. Bartłomiej Cieślik - Szkoła Podstawowa w Trzydniku Dużym, kl. VI
  9. Nikodem Suchora - Szkoła Podstawowa w Rzeczycy Ziemiańskiej, lat 7
  10. Marcel Zmorczyński - Szkoła Podstawowa w Trzydniku Dużym, kl. V
  11. Dominika Gołąb - Szkoła Podstawowa w Olbięcinie, lat 8
  12. Tomasz Wieczorek - Szkoła Podstawowa w Olbięcinie, lat 12

NAGRODY ZA UDZIAŁ

  1. Gabriela Kot - Szkoła Podstawowa w Łychowie Gościeradowskim, kl. IV
  2. Emilia Szot - Szkoła Podstawowa w Łychowie Gościeradowskim, lat 11
  3. Michał Kot - Szkoła Podstawowa w Trzydniku Dużym, kl. IV
  4. Bartłomiej Krupka - Szkoła Podstawowa w Olbięcinie, lat 11
  5. Bartosz Krawczyk- Szkoła Podstawowa w Trzydniku Dużym, kl. VI
  6. Krzysztof Górny - Szkoła Podstawowa w Łychowie Gościeradowskim, lat 10
  7. Szymon Ożóg - Szkoła Podstawowa w Olbięcinie, lat 9
  8. Adam Skoczylas - Szkoła Podstawowa w Łychowie Gościeradowskim, lat 10
  9.  Paweł Teter - Szkoła Podstawowa w Łychowie Gościeradowskim, lat 10
  10. Emilia Krupka - Szkoła Podstawowa w Olbięcinie, lat 4
  11. Julia Zagrodnik-Wojtan - Szkoła Podstawowa w Olbięcinie, lat 9
  12. Bartłomiej Ufniarz - Szkoła Podstawowa w Trzydniku Dużym, kl. V
  13. Julia Skorupa - Szkoła Podstawowa w Rzeczycy Ziemiańskiej, lat 12
  14. Rafał Baran - Szkoła Podstawowa w Rzeczycy Ziemiańskiej, lat 12
  15. Anna Bryczek - Szkoła Podstawowa w Rzeczycy Ziemiańskiej, lat 12
  16. Maja Ufniarz- Szkoła Podstawowa w Rzeczycy Ziemiańskiej, lat 11
  17. Nikola Zielińska - Publiczne Przedszkole w Olbięcinie, lat

Przy wystawianiu oceny komisja brała pod uwagę przede wszystkim samodzielność wykonania pracy, różnorodność wykorzystywanych materiałów, staranność, pomysłowość, ogólne wrażenie estetyczne, oraz trwałość pracy.
Organizatorzy i jury dziękują wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Zapraszamy za rok.

                                                                                                                                             

Kalendarz

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Luty 2020
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

Imieniny